Што и се случило со лицето: Анџелина Џоли едвај препознатлива!

23 декември, 2020
profimedia-0322876020


Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли вчера отиде на шопинг со својата ќерка Захара, но очигледно ја заборави маската за лице. Светски познатата актерка успеа брзо и го покри лицето со прекрасна жолто-сина шамија со точки.

angelina jolie


За шопинг со својата ќерка, таа носеше класични црни чизми, долг волнен мантил и класична мини чанта Валентино. Захара, 15-годишната ќерка на Бред Пит и Анџелина, носеше едноставна црна и сина маица и црни панталони. Сè за пријатен шопинг.

angelina jolie

Инаку, 45-годишната Анџелина и 56-годишниот Бред имаат шест наследници, а заедно со Захара, тука е и најстариот, 19-годишниот син Медокс, 16-годишниот Пакс, 14-годишната Шајло и 12-годишните близначки Вивијан и Нокс. Најстариот син редовно ги пополнува медиумските колумни поради конфликт со неговиот татко и сестра Шајло, бидејќи тој наводно не може да се помири со нејзиното трансродово потекло. И 12 години подоцна е фасцинантна приказна во која Анџелина и Бред Пит ги надмудрија папараците кои кампуваа со денови пред болницата во Ница за да ја фотографираат новата мајка со близначките Вивиен и Нокс. Медиумите со нетрпение го чекаа моментот кога славната двојка ќе се појави со деца во рацете пред вратата на болницата, а тие штотуку продадоа фотографии од близнаците за неверојатни 14 милиони долари, најскапите фотографии на славните во историјата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber