Сите деколтиња што ја одбележа лудата 2020 година!

20 ноември, 2020
61967864

Хајди Клум направи сцена за паметење оваа година со необичниот избор на облека, а Салма Хајек блескаше како и секогаш.

Познатите дами сакаат да ги истакнуваат своите атрибути, а една од нив е дефинитивно деколтето, но понекогаш претеруваат и предизвикуваат одвратност, така беше и во текот на целата 2020 година кога се појавија во секси изданија.

Едно од најимпресивните деколтеа годинава беше секако онаа на моделот Хајди Клум (47). Имено, Хајди е водителка на ТВ-шоуто „Making The Cut“ и пред неколку месеци се појави во шоуто во многу краток фустан кој откри премногу. Покрај тоа, фустанот беше многу тесен во пределот на градите, па нејзините гради беа затегнати и прилично изложени, а од неа излегоа ремени за градник.

Манекенката, која соработуваше со најпознатите светски дизајнери како Александар Меквин, предизвика бес кај публиката која ја исмеваше на Твитер. „Сигурна сум дека го носеше фустанот наопаку“, „Нема шанси некој дизајнер да направи ваков фустан“, „Ова е смешно“, „Како да сака повеќе внимание на градите отколку на шоуто“, коментираат тие.

Клаудија Романи (38) честопати ги турка бујните гради кон првите редови и затоа има 1,2 милиони следбеници на Инстаграм. Италијанката се пресели од својата матична земја во Лос Анџелес поради нејзината манекенска кариера. Клаудија заминала да живее во Данска како тинејџерка, а подоцна се запишува на студии во Англија.

Таа се појави на насловните страници на списанијата GQ, Playboy, Cosmopolitan и Maxim, додека во 2006 година данското издание на магазинот FHM ја рангираше меѓу 100-те најсексапилни жени во светот. Романи соработуваше и со познати брендови од автомобилската индустрија како што се Тојота, Ферари и Форд. Мексиканското издание на магазинот GQ ја рангираше меѓу најубавите жени и дури ја постави пред актерките Софија Вергара и Меган Фокс.

23-годишната Кајли Џенер ретко позира во скромни изданија, а член на најпознатото реално семејство има повеќе од 200 милиони следбеници на Инстаграм. Јавноста често истакнува дека малку и е природно, па затоа сметаат дека процедурите се одговорни и за бујноста на нејзините гради.

Ајрланд Болдвин (25) својата слава ја изгради на фактот дека е ќерка на поранешните сопружници Алек Болдвин и Ким Бесинџер. Иако има добра позадина за нејзината актерска кариера, таа се посвети на моделот и привлекува внимание со нејзините голи комбинации на облека на Инстаграм и за време на нејзините јавни настапи. И покрај толку многу преземања, на социјалната мрежа има само 640 000 следбеници, што не е доволно за сè што тој изведува. Поради таквото однесување, таа се скарала и со нејзиниот татко Алек.

Англичанката Ајслин Хорган Валас (41) ја изгради славата учествувајќи во реални шоуа, а потоа продолжи да привлекува внимание со својот начин на облекување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit