Слика од бебе во бар го шокираше светот: Сите се прашуваат дали е оваа жена нормална?!

9 декември, 2020
reddit1

На социјалната мрежа Reddit се појави фотографија, што предизвика бурна реакција од корисниците на оваа социјална платформа. Не само родителите беа шокирани, туку и сите корисници на Reddit. На фотографијата се гледа како мајка го обесува своето бебе во носач на столче од бар каде што седи, свртена со грбот! Фотографијата предизвика бурна реакција, а навредите кон оваа мајка не престануваат!

beba


“Дали е оваа жена нормална? Па, јас не го правам тоа ниту со мојата торба”, напиша една жена, додека друга заклучи дека сигурно дошла во барот за да се пие, а бебето само и пречело..

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit