Со костимите за капење, Јелена Карлеуша привлекува огромно внимание: Облече фустан кој повеќе открива отколку што покрива!(ФОТО)

28 август, 2020
jvhb3myptny11

Јелена Карлеуша ужива на одморот во Турција, а со костумите за капење привлекува големо внимание.

Така беше и сега кога Јелена дојде на плажа во фустан под кој имаше бикини, а на фустанот имаше исечок на пределот кај градите, па градите во бикини ѝ испаднаа. Сепак, таа не застана тука.

Имено, фустанот беше толку краток што можеше да се види долниот дел од нејзиниот костим за капење, па на сите им падна во очи.

View this post on Instagram

Neon vibes #endlesssummer

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris