Сопругот платил 30 000 евра за неговата сопруга да изгледа како ЖИВА КУКЛА!

1 декември, 2020
screenshot_from_2020-12-01_08-35-49

Се претвори во жива барбика.

Чарли Филипс има 26 години и досега има направено две операции за зголемување на градите, ботокс и филери за усни, а сè уште не планира да престане.

Одлучи да се трансформира во најубавата жена на која можеше да се сети – Барби.

Оваа млада мајка беше подложена на бројни хируршки и нехируршки зафати, како што се филери за усни, ботокс, филери за образи и вилици, до зголемување на градите. Таа ги истетовирала и усните и веѓите, а проценува дека цената на сѐ досега е само 30.000 евра – сето тоа го плати нејзиниот сопруг Рос, кому му се допаѓа нејзиниот нов изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit