Сораја повторно се заигра со фотошоп: Си ги издолжила прстите?

29 август, 2020
сораја
Дека сака да користи Photoshop, Сораја покажа минатата година, кога позираше во тоалетот во црн фустан, а нејзиниот долг врат го привлече вниманието.

Таа веќе се навикна на да користи фотошоп на фотографии од луксузни патувања и да има плакари полни со брендирани облеки, но овој пат Сораја Вушелиќ (34) отиде чекор подалеку и позираше без градник.


И додека некои пишуваат дека старлетата никогаш не изгледала подобро, други коментираат за тоа како таа повторно користела фотошоп.

Таа постави фотографија на инстаграм, а следбениците забележаа дека овој пат ги прошири дури и прстите.

Ги зголеми градите, а сега и прстите. Сораја, каде е вашата граница? – се само некои од коментарите на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris