Стана вирална сензација заради својот палец: Може да го продолжи својот палец до 14 см!

30 август, 2020
тик ток

Палецот на овој млад човек обично е долг пет сантиметри, и верувајте или не, може да го продолжи на 14 сантиметри

Џејкоб Пина е просечен 21-годишник кој стана вирусна сензација на ТикТок благодарение на неговиот не толку просечен палец.

Имено, младиот човек има уникатна „суперсила“ со која може да го прошири палецот, а неговите видеа редовно имаат милиони прегледи.

@jwpina

Reply to @mrnatemay Useless superpower 🤷🏻‍♂️👍🏼 #foryou #fyp #longthumb #superpower #FitCheck

♬ original sound – jwpina

Јакоб ја откри својата необична способност на почетокот на средното училиште. „Само го дислоцирам палецот, го вадам од неговата чаша, а потоа се протегам. Мојот лекар тврди дека ова не е вообичаено, но тој не може да ја припише мојата способност на која било позната медицинска состојба “, рече тој за BuzzFeed.

@jwpina

Reply to @butterybinky Its pretty normal 🤷🏻‍♂️👍🏼 #foryou #fyp #longthumb #ItStartsOnTikTok

♬ original sound – jwpina

Вреди да се напомене дека палецот е нормално долг пет сантиметри, но кога го издолжува достигнува дури 14 сантиметри. Додека го изведува својот трик, неговиот прст не боли, ниту некогаш го повредил.

„Кога го објавив првото видео на TikTok, немав идеја како луѓето ќе реагираат. Реакциите обично се поделени, од гадење, преку страв, до љубопитност “, додаде Џејкоб.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris