Станија возврати на ударот од Кристијан: Напиша ШОКАНТНИ ТВРДЕЊА на негова сметка! (ФОТО)

26 август, 2020
stanija

Јавната војна меѓу поранешните „блиски пријатели“ Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ не стивнува! Имено, тој кажа безброј навреди против неа, меѓу другото, тој рече дека никогаш би се оженил со Станија, бидејќи таа била со над 50 мажи.

Сега се огласи Станија и возврати на ударот.

„Дали овој морон е сè уште зборува за мене? Како ти тврдиш за моите 50 мажи, ева така јас тврдам дека петмина те еб*ле во затвор, клечеше на колена и цицаше! Еве, можам да направам полиграф! Тука ќе ги доведам ликовите од затвор за да сведочам! Сега, како тебе и Вингс Грим, ќе играме “, напиша Станија на својот Инстаграм профил.

Разгорените страсти меѓу нив сигурно ќе кулминираат кога ќе се најдат заедно во четирите sида на имотот во „Задруга“, кое започнува за неколку дена.

escort - Korsan taksi