СТРАСТИ НА ПЛАЖА: Ќерката на Мадона фатена во размена на нежности со своето момче!

20 декември, 2020
profimedia-0574740831


Таа стана копија на славната мајка
„Изгледа дека си заљубена. Никогаш не си била толку среќна“, ја коментира најновата фотографија на 24-годишната ќерка на Мадона, Лурдес Леон, која минатата недела не остана незабележана додека уживаше на плажа во Тулум со своето момче, американскиот скејтбордер Џонатан Пугли.


Младиот пар разменија нежност и бакнежи во морето, по што се префрлија на лежалки каде уживаа на сончевите зраци. Инаку, ова луксузно одморалиште во Мексико е омилена дестинација на многу sвезди, а Лурдес остана таму минатата година.


Во минијатурно црно-жолто бикини, таа беше вистинска мамка за изглед и потврди дека наследила тело од нејзината мајка што го обезбедила статусот на Мадона како секс симбол со текот на годините.

Инаку, Лурдс и Џонатан се во среќна врска веќе подолго време, а медиумите започнаа да ги поврзуваат во 2017 година.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit