Сурова шега по 6 години врска: Преправајќи се дека ќе ја запроси, таа се гушеше од солзи!

29 декември, 2020
fejk-prosidba1-830x0


Злобниот младоженец сурово се поигра со девојчето на Божиќ
Блоук беше прогласен за „злобен младоженец“ затоа што се преправал дека ја прашува својата девојка со која е во емотивна врска веќе шест години.

Повеќето од девојките сонуваат за свечен и романтичен предлог, а една од нив, по име Хана, помислила дека има среќа во божиќната вечера.

Видеото од предлогот стана вирално откако беше споделено на ТикТок. На видеото се гледа како нејзиното момче вади мала кутија со накит и се спушта на едното колено. Девојчето почнува да плаче од возбуда, мислејќи дека тоа е моментот што го чекала со години.


-„Те сакам многу, поминаа шест години“, започна Блоук.

-Те молам… земи ги овие обетки…

Дечкото потоа ја отвора кутијата и открива пар обетки, додека некој во позадина вика: „Знаев!“.

Измамата, која е прегледана речиси милион пати, на Интернет е наречена „злобниот младоженец“, а луѓето и препорачаа на Хана да го напушти.

„Само што ќе раскинев со него“, рече една девојка.

„Ова е навистина лошо“, рече друг.

-Неприфатливо – беше исто така еден од коментарите.

Луѓето беа, во најмала рака, згрозени од несофистицираниот гест, со натамошен заклучок дека е страшно што Блоук може да и подготви такво нешто на својата девојка по 6 години врска.

Шест години… Девојче, оди и најди друг – ја советуваше еден корисник.

Никој сè уште не знае што се случи по ова видео, можеби по оваа сурова шега е подготвена нова кутија зад објективот, овој пат со прстен… Барем се надеваме на тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber