ТАА Е НОВАТА ЛИДЕРКА! Задругарката е подготвена да се справи со Кристијан Голубовиќ: Нема добро да помине! (ВИДЕО)

28 декември, 2020
faasffasfsafsa_1000x0


Ќе настане хаос!
Кога синоќа го напушти прекрасниот имот, Јована Матијевиќ им напиша писмо на членовите на Задруга во студиото со Душица Јаковлевиќ, во кое назначи нов лидер. Писмото пристигна во Белата куќа, а Сандра Решиќ го однесе да го прочита.

-Драги мои соработници, морам да ви кажам дека мило ми е што поминав 4 месеци со вас. Новиот водач е мојата Анчи, држи се и покажи им дека Ана не е шишарка – стои во писмото.

Да потсетиме, Ана Булатовиќ и Кристијан Голубовиќ неодамна имаа голем конфликт, кој кулминираше со тоа што Кристијан стана и ја застрела Ана во главата со шише вода. За среќа, шишето ја промаши главата на задругарката, а конфликтот продолжи со навреди од двете страни. Ана е некој кој не молчи никому, а Кристијан се смета за личност со остар јазик. Останува да видиме што ќе се случи понатаму.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber