Топ места за „акција“: Роби Вилијамс имал секс на дрво, Кирстен Данст на шеталиште…

25 ноември, 2020
befunky-collage_r04LPai

Рутината е убиец на страста, а тоа многу добро го знаат и славните, кои сакаат да го „зачинат“ својот сексуален живот со промена на „местото на дејствување“. Некои од овие места се доста вообичаени за обичните „смртници“, како што се автомобили или тоалети, но понекогаш се малку полуди – како секс на дрво.

Гламурозната манекенка Даниел Лојд призна дека една од нејзините омилени сексуални активности е малата акција во авион. Таа како поранешна мис на Велика Британија им рече на своите обожаватели дека таа „сака да биде непослушна“.


Џејк Гиленхал и Кирстен Данст сигурно сакаа да ги прават работите интересни за време на нивната романса помеѓу 2002 и 2004 година.


За разлика од некои sвезди, кои признаваат секс на необични места како еднократна работа, Џејк и Кирстен, наводно, биле повешти. – Се обидовме да ги зачиниме работите – имавме секс во автомобили, во бања, па дури и покрај море на шеталиштето – признала таа еднаш.

Фронтменот на „Аеросмит“, Стивен Тајлер, можеби ја основаше хит-песната на групата „Love In An Elevator“ по вистински настани.


На прашањето за музичкото видео на песната, во кое неговата сопруга предлага секс во стоковна куќа, Тајлер тврди дека уметноста го имитира животот.


Роби Вилијамс отсекогаш бил искрен во врска со неговиот животен стил – вклучително и каде имал секс. 46-годишникот, кој сега е оженет со манекенката Ајда Филд, призна дека порано се однесувал лудо, пред се поради лековите со кои експериментирал.
Имав секс насекаде, во ливадата, по дрвјата, на клупи. Од каде и да дојде мојата желба – рече тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit