Вака познатите го славеа Божиќ: Бекамови, Мараја Кери и Селин Дион во прегратките на најблиските!

27 декември, 2020
бижик

Судејќи според честитките и фотографиите од домовите на најпознатите sвезди – тогаш овој Божиќ најголем хит се пижамите. И не само каков било, тоа мора да биде исто и кај сите домаќинки. Од елегантна црна свила, до црвено-карирана фланела- кој модел и да изберете – треба да го облечете целото семејство во исти или слични парчиња.

Селин Дион

Канадската дива Селин Дион ги прегрна своите тројца сина покрај раскошната елка. Селин и Рене-Чарлс, како и близнаците Нелсон и Еди носеа исти пижами. Белите пижами со црни sвезди изгледаат истовремено кул и празнично.

„Нека ви донесат овие празници подароци за љубов, мир и добро здравје“, посака пејачката.

Мараја Кери

Како вистински владетел на божиќниот дух и сопственичка на најпознатата божиќна песна, Мараја Кери сериозно ја сфати својата задача, па раскошно го прослави овој празник во својот дом. Таа позираше со близнаците Морокан и Монро, не еднаш, туку двапати во исти комплети пижами. Тие го прославија Божиќ во поформална свила, а утрото во црвена фланела. Неофицијалната кралица на Божиќ, секако, покажа и други креации – како што се црвени костуми за пижами, но и празнични свечени фустани.

Бекамови

Во семејството Пош Спајс, божиќните пижами мора да бидат елегантни. Петчлено семејство, предводено од Дејвид и Викторија, носеле црни свилени пижами. Тато Дејвид стави капа на Дедо Мраз на главата и сите позираа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber