Вељко е вистински татко- кога ќе дознаат Цеца и Богдана каде го однесе својот син ќе се стопат (ФОТО)

31 август, 2020
ceca

Младиот боксер Вељко Ражнатовиќ неодамна стана татко, а секој слободен момент го поминува со својот син Жељко.

Имено, Вељко реши да го однесе својот син во зоолошката градина, па го искористи убавиот и сончев ден и отиде таму со него.

Нема сомнение дека уживале и добро се забавувале.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris