ВИДЕО: ДиЏеј Бабура Јуниор со нов хаус микс заедно со вилионистот Виктор Ангелов

25 август, 2020
dj babura

Младиот познат ДиЏеј Бабура Јуниор деновиве сними одличен комерцијален хаус микс во присуство на виолина заедно со Виктор Ангелов.

Ова е уште еден доказ дека Бабура Џуниор, не прекинува да ги забавува луѓето во овие тешки времиња и да ги направи луѓето среќни.

Видеото е снимено на преубавиот Козјак.

escort - Korsan taksi