Видео за кое сите зборуваат: Бритни повторно во центарот на вниманието!

12 декември, 2020
profimedia-0368403145


Поп-sвездата Бритни Спирс се здружи со момчињата од Бекстрит Бојс и сними песна наречена ‘Matches’.

Излезе ” Matches ” со моите пријатели Бекстрит Бојс! Толку сум возбудена што слушам што мислите за нашата заедничка песна “, напиша поп-sвездата од 90-тите на Твитер.


Песната е преслушана скоро 200 000 пати за осум часа од објавувањето, а обожавателите се претежно воодушевени од новата песна. „Бритнс Спирс има уникатен глас и затоа секојпат ме воодушевува не само мене, туку и целиот свет“, „Ја чекавме оваа соработка скоро 20 години и сега сме конечно задоволни. Зошто ви требаше толку време? ‘, Се само некои од коментарите на нивните обожаватели.

Новата песна доаѓа две недели откако Бритни ја сними песната ‘Swimming In The Stars’ на нејзиниот 39-ти роденден, но сепак на крајот се откажа од неа. Покрај соработката со Бекстрит Бојс, таа објави и нова верзија на нејзиниот албум Glory ’кој излезе пред четири години, пренесува Just Jared.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit