Викторија Бекам објави рецепт за здрав леб на кој нема да можете да му одолеете

29 ноември, 2020
d87e7f22-4304-426d-ab2e-a60ef9a3c774


Уморни сте од сите рецепти што ги пробавте за време на карантинот? Познати sвезди редовно објавуваат нови идеи, а меѓу нив е и здравиот леб на Викторија Бекам, кој утре ќе го посакате за појадок. Поранешната пејачка, а сега модна дизајнерка е позната по својата беспрекорна линија што ја должи на тренинзите и внимателно испланираната диета.

Нејзината диета се базира на јаболков оцет, зелен смути, сад со житни култури, изматени јајца, лосос, зеленчук, грав, грашок и риба. Таа воопшто не конзумира млеко и сирење, но обожава леб од житни култури за кои сега ги сподели состојките за да можат сите што сакаат да го подготват сами. Ќе ви треба тиква, хељда, сол, сода бикарбона, семе од лен, сок од лимон, семки од тиква и сончоглед и сусам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit