За неверството на нејзиниот сопруг прв пат зборуваше во песна, а потоа погледнете што направи!

23 декември, 2020
бјон

Една од најуспешните и најмоќните поп-sвезди на денешницата, Бијонсе Ноулс (39) зборуваше за неверство. Откако неодамна ја доби улогата на Нала во римејкот на „Кралот лав“, оваа година таа е на врвот на листата номинирани за Греми наградата во 2021 година, која ја води со дури девет номинации.

Бијонсе создаваше хитови од крајот на деведесеттите години кога сè уште беше член на групата „Destiny’s Child“, а по нивното раскинување по 14 години заедно, продолжи сама и стана една од најуспешните пејачки на сите времиња.

Во едно интервју, таа рече дека ја цени нејзината приватност и не сака да ги открива деталите од нејзината врска со сопругот токму затоа што на што им следува, многумина веќе започнаа да шпекулираат дека тоа е затоа што Џеј Зи ја изневерува неговата сопруга.

Гласините не успеаја да ја разнишаат нивната врска сè до 2014 година, кога едно видео ја разби илузијата за совршена врска што ја градеа со години. Потоа, беше објавено видео кое ги покажува парот и сестрата на Бијонсе ,Соланж. Но, Соланж украде внимание кога физички го нападна Џеј додека таа само ја гледаше Бијонсе.

Коментарите почнаа да се следат, но едно беше сигурно – гласините за измамата беа вистинити. Иако некое време молчеа за сè, пејачката призна сè на посебен начин. На 23.05.2016 година, сосема неочекувано, без претходен ПР, го издаде својот шести студиски албум „Лимонада“. Албумот се продаде во 600.000 примероци за само три дена, а толку големо внимание доби токму затоа што пејачката зборуваше за неверството на нејзиниот сопруг на него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber