ЗАБАВА И РЕВОЛУЦИЈА НА РОДЕНДЕНОТ НА СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА: Стриптизети, многу алкохол и лов на многу пари (ФОТО)

14 октомври, 2020
Cardi-B

Контроверзната американска раперка Карди Б го прослави својот 28-ми роденден на забава што може да се опише со само два збора – блуд и разврат.

Таа и нејзините пријатели и сопругот Офсет, бидејќи наводно се разведува, направиле забава во Лос Анџелес, со многу стриптизети, многу алкохол и пари, летајќи на сите страни.

Карди Б објави на социјалната мрежа Инстаграм серија видеа и фотографии на кои се гледа како „ужива во полните бели дробови“ во бел фустан со сребрен корсет, а она што го истакна е нејзината бујна позадина која сите ја гледаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris