Дури и таа има целулит: Сосема реална слика на Џенифер Лопез која ретко се гледа

30 јули, 2020
j lo

Латино дивата и американска пејачка Џенифер Лопез (51) оваа недела има многу причини за славење. Покрај нејзиниот 51 роденден, нејзиниот фантастичен настап во полуфиналето на „СуперБол“ беше номиниран за Еми награда, а на 27 јули нејзиниот вереник Алекс Родригез наполни 45 години.

Сега поп-ѕвездата е фотографирана како го бакнува својот вереник Алекс Родригез за неговиот роденден во електрично возило на голф терен во Њујорк.

Двојката го прослави роденденот на Алекс на голф теренот во Хемптонс, а во таа прилика изгледаа многу за заљубени и среќни.

Џенифер носеше сина поло маица и голф здолниште, како и бели патики, и изгледаше преслатко, додека Алекс носеше бела маица и црни панталони, а двајцата носеа маски за лице за да се заштитат од вирусот корона.

Потсетуваме, Џенифер наполни 51 година на 24 јули, а нејзиното семејство совршено ја украси куќата на нејзиниот прекрасен ден, додека нејзиниот вереник Алекс се увери дека декорацијата е совршена.

– Плачам со солзи радосници! Благодарам за најдобриот ден – напиша Џеј Ло на видеото. Патем, Алекс и го честиташе роденденот на својата љубена со зборовите: „Среќен роденден, кралице моја!“, Како и со видео од нивните најубави моменти, меѓу кои е и фотографијата од нивно запознавање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi