Голди Хон го освои Курт Расел и ги разочара мажите ширум светот!

10 август, 2020
гвб нм


По цели петнаесет години, Голди Хон (74) се врати на големото платно пред една година со улога во комедијата „Русокосa во џунглата“. Последниот филм пред ова, „Диви сестри“, го сними Голди Хон во 2002 година, по што таа очигледно беше презаситена со глума. Таа не прифаќа нови улоги, се посвети на семејството, но очигледно и беше здодевно, па затоа повеќе и повеќе размислуваше да се врати пред камерите и само чекаше понуда што ќе ја заинтригира. Таа ја запозна пред 4 години кога ја нарече Ејми Шумер, моментно една од најпознатите комичари во светот и и предложи да глуми со неа во филм за кој самата го напиша сценариото. Голди го прочита, беше воодушевена – и ја прифати улогата. Двете актерки на сетот се дружеа, а неодамна настапија заедно како комичари во Лас Вегас.

Goldie Hawn Says Love Kurt Russell Makes Her Feel Beautiful ...

Откако знае за себе Голди Хон , вели дека таа само сонувала за хармоничен семеен живот во куќа со бела ограда, и доживеала тоа во врската со актерот Курт Расел, кој е шест години помлад, со кого, по два неуспешни бракови, таа започна да се забавува на филмот „Swing Shift“ во 1983 година. И по 37 години врска, тие можат да се пофалат дека се најдолг холивудски пар кој сеуште не е во брак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris