Мистерија стара 36 години: Пејачката со децении криела дека има ќерка

26 јуни, 2020
гхјмк.


Ова невообичаено обвинување го објави нејзиниот поранешен сопруг Џејмс Дебарџ, во 2016 година, во документарецот „Хип-хоп расте“. Еден член на познатото музичко семејство Џексон и помладата сестра на „Кралот на поп музиката“ застана на лудиот камен со Дебарџ во 1984 година, по многу кратка врска, а бракот беше поништен по само една година.

„Уморен сум од криењето“, рече Дебарџ во документарецот. – Уморен сум од фактот дека вистината не излегува на виделина, дека луѓето делуваат како кукавици. Сакав да зборувам за тоа затоа што некој мораше! Искрено, тогаш не знаев. Таа ме натера да верувам дека бебе не постои и дека со години верував во озборувања. Но, озборувањата се вистинити – објасни тој.

Пејачката не ги коментираше овие обвинувања. Патем, таа беше во краток брак со познатиот катарски бизнисмен Висам ал Ман и таа беше толку посветена на оваа љубов што ја зема исламската религија заради тоа. На возраст од 51 година, таа го роди нивниот син Еис ал Ман. Сепак, нивната љубов не траеше, а пејачката наводно претрпела психолошка злоупотреба во нејзиниот брак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi