Сигурно погодувате која актерка е причината: Бред Пит повторно и го скрши срцето на Џенифер Анистон

11 мај, 2020
Naslovna

Со месеци се шпекулира дека врската помеѓу Бред Пит и Џенифер Анистон ги преминува границите на пријателството, а ние прочитавме различни теории: дека тие се во врска, дека се венчале во тајност, дека ќе стапат во брак, дека заедно се самоизолираат …

Поранешната двојка се уште не се огласи во оваа пригода, но она што е сигурно е дека на 18 април актерката Алаја Шокет, која е запишана како девојка на Бред Пит уште од падот, остана во куќата на добитникот на Оскар и наводно помина таму ноќ

– Бред и Алаја беа практични неразделни изминативе недели – тоа е многу посериозно отколку што мисли секој – тврди извор близок на актерот за „ Touch Weekly. “.

– И ако ја избере, Џен ќе биде уништена.

Според овој извор, Бред и Алаја во почетокот биле само пријатели затоа што споделуваат интереси и љубов кон уметноста, но времето што го поминале заедно ја сторила својата работа и емоциите „работеле“.

– Бред не може да верува дека нашол некој што е толку паметен, долу, нормален, луд и духовит – посочува изворот.

– Постојано го изненадува и секогаш успева да го натера да се смее.