Цеца ги сними Анастасија и нејзиното момче! Еден детаљ ја открива вистината за нивниот однос

22 април, 2020
ceca 3

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ им покажа на сите каков зет има, а тој не се побунил затоа што таа го снимила.

Иако таа ретко снима видеа и генерално не е толку луда за Instagram како повеќето нејзини колешки, во овие денови на домашна изолација, таа објавува одвреме-навреме видео или фотографија.

Овој пат Цеца изгледа била расположена, па шетајќи со камерата, седејќи ја трпезариската маса, го снимила и Ѓорѓе Куjиќ, момчето на нејзината ќерка Анастасија.Таа напиша „Семејство“, па јасно е дека тие одлично се сложуваат.

Додека нејзината малечка „чепкаше“ по телефонот, зетот веднаш изреагира на предупредувањето дека го снима за на Insta Story.