Емили Ратајковски се соблече за да ги забавува фановите во карантин! Сакаме уште!

10 април, 2020
emili ratajkovski

Убавата актерка и манекенка, Емили Ратајковски, на Инстаграм објави фотографија на која е целосно гола и на сите им даде до знаење колку е среќен господинот Ратајковски. Господинот Ратајковски се вика Себастијан Беар-МекКлард и е помалку познат актер и продуцент. Емили и Себастијан се во брак две години.

Емили во описот објасни дека нивниот карантин не изгледа вака. Тие обично носат тренерки.

Фотографијата е направена во летото 2018 година, шест месеци откако парот се венчаше.

Голем број познати ѕвезди, претежно нејзини колеги кои исто така се супермодели, како што се Изабела Хадид, Кендал Џенер, Хајли Бибер, Шанина Шаик и други кои не ги знаеме, коментираа колку неверојатно изгледа, а ние само можеме да се согласиме и да продолжиме да и се восхитуваме.

Ова не е прва гола фотографија која Емили ја објавува на Инстаграм и се надеваме дека таа ќе продолжи со оваа традиција, а ние ќе уживаме и ќе бидеме љубоморни на кучето, завесите и други живи и неживи работи покрај неа…

View this post on Instagram

He’s so sick of the snuggles

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on