Фатена е како излегува од неговата куќа! Можете ли да претпоставите со која актерка Бред Пит ја поминува изолацијата?

7 мај, 2020
bred

Познатиот глумец и добитник на Оскар изолацијата поради пандемијата на корона вирус ја поминува во неговиот дом во Лос Фелиз, Калифорнија, а медиумите пренесуваат дека тој не е сам …

Уште во eсен, американските медиуми објавија дека Бред Пит е во врска со колешката Алија Шокат, една од ѕвездите на серијата „Arrested Development“, а неколку пати ги фотографираа папараците додека одеа во галерии, театри, ресторани за брза храна …Ниту еден од нив не ги негираше ниту ги потврди овие шпекулации, а американските портали сега пишуваат дека парот, исто така, заедно го повинува времето во самоизолација, а таа неодамна беше видена како излегува од неговата куќа. Според сознанијата на медиумите, Шукет живее во соседството на Бред.

„Тие живеат на десетина минути еден од друг, така што Алија вози велосипед или ќе прошета до куќата на Бред кога имаат време“, рече еден извор близок до актерот, додавајќи дека двајцата често нарачуваат пијалоци и хамбургери заедно.

Иако со месеци се шпекулира дека Бред се смирил со поранешната сопруга на Џенифер Анистон, Шокат е единствената жена со која го гледаат папараците.