Том Круз и Никол Кидман се повторно заедно?

4 декември, 2020
profimedia-0463422564


Две децении по разводот тие продолжуваат да ја интригираат јавноста која наскоро може повторно да ги види заедно


Иако поминаа скоро 20 години од нивниот развод, поранешниот актерски пар, 53-годишната Никол Кидман и 58-годишниот Том Круз, сепак ја интригираат јавноста со нивната врска, и иако многумина сметаа дека тие двајца никогаш повеќе нема да се појават заедно, со оглед на тоа што го завршија бракот во лоша врска.


Имено, според медиумите, филмот „Натрапници“ од 2001 година, во кој актерката ја игра главната улога, наводно ќе ја добие преработка, на која треба да работат заедно славните поранешни сопружници.

„Не мора да значи дека тие ќе играат заедно на филмското платно, но дефинитивно би можеле и двајцата да работат на филмот“, изјави неименуван извор, додавајќи дека самиот факт дека двојката ќе се појави заедно во кој било контекст може да донесе огромен публицитет на проектот.


И покрај овие обвинувања, сè уште нема официјална потврда од актерите. Инаку, по разводот со Том, Никол беше во врска со кантавторот Кит Урбан во последните 14 години, со кого има две ќерки, 12-годишната Сандеј Роуз и деветгодишната Фејт. Том, од друга страна, беше оженет со Кети Холмс со која ја имаше 14-годишната ќерка Сури Круз, со која, за разлика од неговите две поголеми деца, 27-годишната Изабел и 25-годишниот Конор, кои ги посвои за време на бракот со Никол, нема најдобар однос.