ЗАКАНИ ВО ЗАДРУГА- ЌЕ ИМ ГО ПРЕПИШЕШ СТАНОТ НА МОИТЕ ПРИЈАТЕЛИ ВО ЗАТВОР, ЈАС ЌЕ ТЕ ТЕПАМ ТЕБЕ: Лепи Мича и Кристијан во жестока расправа! (ВИДЕО)

23 декември, 2020
kristijan-golubovic

Задругарите завојуваа за време на поделбата на буџетот.

За време на денешната поделба на буџетот од Сандра Решиќ, која беше назначена за лидер на недела, избувна жесток конфликт помеѓу Кристијан Голубовиќ и Лепи Мича.

Расправијата започнала кога Лепи Мича изјавил дека Голубовиќ му замерил што влегол мокар во пабот и натопил сè зад него, а заврши со закани и сериозни навреди.

“Се јавив за да коментирам нешто од пабот. Кристијан негодуваше како можам да дојдам мокар во пабот и да го натопам подот”, рече Мича.

“Не е како туку го правиш тоа. П**и к**, мајмуне. Смрдиш на хлор, ти смрди бањарката, ти смрдат пантолонте. Не си научил како да се однесуваш во село, исп*** ми !”, Го повиши гласот Голубовиќ.

Погледнете ја целата расправа подоле:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber