Зборовите што Џорџ Клуни и ги упати на својата сопруга Амал со задоволство би ги слушнала секоја жена!

17 ноември, 2020
џо

По долго отсуство од медиумите, конечно пристигнавме – Џорџ Клуни уште еднаш ја краси насловната страница на едно списание, оној што го прогласи за човек на годината и оваа година.

Секако, ова е списанието GQ, за кое холивудскиот заводник даде и интервју, во кое се осврна и на приватниот живот.
Магазинот GQ уште еднаш му оддаде почит на 59-годишниот Џорџ Клуни и го прогласи за човек на годината. По тој повод, Клуни уште еднаш заблеска на нивната насловна страница, но исто така даде и интервју во кое направи отстапка и зборуваше за неговиот приватен живот.

Како што откри пред новинарот на GQ, тој бил убеден дека никогаш повеќе нема да се жени, ниту да има деца. Но, сè се смени кога 42-годишната Амал влезе во неговиот живот денес, поради што ги отфрли сите свои одлуки и ја донесе пред олтарот во 2014 година. Тој исто така има и две деца со неа, близнаци Ела и Александар, кои ги доби пред три години.

„Цели 36 години бев еден вид лик кој, кога ќе видеше дете се плашеше. Одеднаш станав тој друг лик со децата. Цел живот бев убеден дека нема да се женам, дека нема да имам деца. Дека едноставно ќе се посветам на работата, на добрите пријатели и така мојот живот ќе се исполни.

Дека мојот живот е всушност залуден, не знаев додека не ја запознав Амал. Потоа сè се смени и си реков дека сум навистина осамен. Никогаш не сум бил во позиција кога нечиј живот ми е поважен од мојот живот, а потоа додадов уште две мали суштества да се хранат…

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit