Зејн Малик не го поддржува бракот на нејзината сестра: Одбива да присуствува на венчавката од оваа причина!

20 декември, 2020
profimedia-0339273250


Музичарот Зејн Малик одлучи да не присуствува на венчавката на неговата помлада сестра Валија која се заколна на вечна љубов со поранешен осуденик. Иако неколку дена претходно му рекла на својот брат дека би сакала да биде со неа во тие моменти, тој рече дека не сака да го поддржува нејзиниот брак со маж кој не ја заслужува.


Американските медиуми пишуваат дека девојката на Зејн, манекенката Џиџи Хадид, испратила порака за поддршка на 22-годишната Валија и дека и напишала дека жали што не може да биде со неа на нејзиниот најважен ден. Имено, голем дел од семејството не го поддржува овој брак затоа што младоженецот, 24-годишниот Џaунаид Кан, беше осуден на пет години затвор за кражба на автомобил.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit