Звучи невозможно, но ќерката на Моника Белучи е уште поубава од нејзината мајка!

26 декември, 2020
profimedia-0551157390-725x483

Дева за прв пат формално се појави во јавноста на Миланската модна недела во Милано во декември 2019 година, а нешто пред тоа започна да гради кариера како модел, а интересно е што дотогаш нејзиниот профил на Инстаграм беше заклучен за јавноста.

Дева го потпиша својот прв договор со модна куќа во април минатата година, да снима реклама за парфем што се одржа во Италија, додека целиот свет ги виде нејзините слики од првото снимање во бикини, за парфемот Долче и Габана, на езерото Комо

Откако се најде во центарот на вниманието на јавноста, таа го претстави и момчето со кое се забавува, а тоа е моделот Лука Саландра со кого, во друштво на неговата постара сестра и пријатели, често ужива во Сен Тропе. Како и таа, Лука има француско-италијанско потекло.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber