ГО НАПУШТИ БЕЛГРАД! Дара Бубамара отпатува на ЕГЗОТИЧНА ДЕСТИНАЦИЈА, а погледот од таму одзема здив! (ВИДЕО)

17 ноември, 20210
Screenshot_1

Пејачката Дара Бубамара повторно ја напушти Србија, судејќи по објавите на нејзиниот Инстаграм профил.

 

Дара на мрежите објави видео од хотелската соба која многумина остави без здив. Пејачката како и секогаш ужива на егзотична дестинација во сув луксуз.

 

Таа уште еднаш објави поглед на приказната од прозорецот, и ги покажа морето и плажата, како и раскошната маса во ресторанот.

А објавата може да ја погледнете ТУКА.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris