ОВА СЕ НАЈДВОЛИЧНИТЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ! Зад грб ве ОЗБОРУВААТ, а ви се смеат во ЛИЦЕ!

5 декември, 20210
386548_lav_f

Астролозите се сигурни дека луѓето родени во овие три хороскопски знаци се најлицемерни. Со нив никогаш не знаеш на што сте…

Скорпија

На Скорпиите најтешко им се верува. Сакаат да се преправаат дека се бестрашни и без чувства. Во општеството ретко го покажуваат своето вистинско лице, но не гледаат ништо лошо во тоа. Тие мислат дека е во ред да се претстават во поинакво светло, сè додека општеството тоа го прифати.

Близнаци

Близнаците не знаат како да комуницираат, но знаат како да ги натераат луѓето да им веруваат, додека во реалноста им коваат одмазда зад грб. Тие не почитуваат никакви морални принципи и не се грижат премногу за тоа дали тоа што го прават е правилно.

Лав

Лавовите сакаат да бидат во центарот на вниманието. Тие се лицемери кои сакаат се да биде токму онака како што замислиле. Сакаат се да се случува под нивни услови, а ако не е така, брзо го покажуваат вистинското лице и го вртат грбот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris