ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ИМААТ НЕПОГРЕШЛИВА ИНТУИЦИЈА: Ги читаат сите околу себе како отворена книга!

25 ноември, 20210
209841_shutterstock-379871374-1_ls

Овие три хороскопски знаци имаат поразвиена интуиција од сите други. Тие се способни да го прочитаат секој соговорник за 3 секунди, ништо не пропуштаат, а ако се обидете да го измамите сте направиле голема грешка.

Овие знаци имаат најразвиено 6 сетило:

Рибите сакаат детално да го планираат секој настан и на тој начин да внесат некои ситуации во својот живот. Тие знаат како да почувствуваат кога е вистинското време да преземат акција и кога е вистинското време да дадат се од себе за да стигнат до целта.

Нивното мото е „Чувствувам – значи постојам“. Родените во знакот Риби најчесто се водат од своите внатрешни чувства и ретко грешат.

Способноста на Шкорпијата да чита други луѓе е неверојатна. Чувствуваат остро и длабоко доживуваат се што се случува околу нив, па затоа е тешко да ги надмудрите.

Претставниците на овој знак суптилно ги набљудуваат вибрациите што ги испраќаат луѓето околу нив. Способноста да ја предвидат иднината е нивно хоби, но често тие самите намерно ги игнорираат овие знаци и преземаат ризици. Преферираат возбуда и непредвидливи ситуации, па поради таа причина често избираат да ја игнорираат интуицијата.

Стрелецот е обдарен и со вродено шесто сетило, само прашање е дали е подготвен да работи на себе. Интуицијата го предупредува Стрелецот не само на опасност, туку и на можности кои можат да ги искористат, но често имаат потешкотии да ги протолкуваат тие сигнали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris