КЕРИ БРЕДШО КОНЕЧНО ЗАБОРАВИ НА „FACE“: Еве како изгледа нејзиното ново момче во Сексот и градот

24 октомври, 2021
image_2021-10-24_073926

Mr. Big по 20 години љубовна агонија паѓа во заборав, а еве кој е мажот со кој беше „фатена“ во страстен бакнеж.

Не сме сигурни дали можеме да го дочекаме декември поради самото продолжение на „Сексот и градот“ наречено „And Just Like That“, или поради надежта дека целата оваа гласина за претстојните настани конечно ќе заврши.

Иако турбулентната љубовна приказна меѓу Кери и Фејс е една од централните теми на серијата, се чини дека во продолжението овој пар конечно ќе ја прекине врската.

Имено, Сара Џесика Паркер на последните фотографии од снимањето се бакнува со колегата Џон Тени, додека од Крис Нот нема ни трага. Тие се прикажани и на романтична прошетка низ Њујорк, на пат до нејзиниот легендарен стан, со насмевки на лицата.

 Jon Tenney, Sarah Jessica Parker

Ликот на Џон се уште не е официјално објавен, а следеа страсни сцени откако фановите шпекулираа дека Mr. Big може да биде убиен во продолжението на серијата (еве ја драмата од никаде). Исто така, Кендис Бушнел, авторка на „Сексот и градот“, рече дека пораката за наоѓање маж нема да биде премногу феминистичка, што веројатно имплицира сценарио каде (кој било) партнер е сигурно дека ќе има на крајот од приказната.

Jon Tenney i Tery Hatcher

Актерот Џон Тени е познат по улогите во серијата АБЦ „Scandal“ и ТНТ „The Closer“, а претходно беше во брак со ѕвездата од серијата „Desperate Housewives“ – Тери Хачер.

Најинтересно е што со Сара Џесика Паркер соработуваше во далечната 1990 година во серијата ‘Equal Justice’, а токму поради нејзиното пријателство во приватниот живот, сигурно е дека сега му додели важна улога.

Повеќе фотографии од Кери Бредшо со новото момче погледнете во фотогалеријата:

 Jon Tenney, Sarah Jessica Parker - Profimedia

 Jon Tenney, Sarah Jessica Parker - Profimedia

 Jon Tenney, Sarah Jessica Parker - Profimedia

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris