Амал и Џорџ Клуни се селат во Калифорнија за да си го спасат бракот?

3 април, 2021
Screenshot_63

Холивудскиот шармер, 59-годишниот Џорџ Клуни и 17-годишната сопруга, адвокатката Амал, минатата година ја прославија шестата годишнина од нивниот брак, која ја крунисаа со две деца, тригодишните близнаци Александар и Ел. За нивниот брак се шпекулираше со години, а Клуни и Амал даваат информации за нивната врска „капка по капка“. Последниот во низата обвинувања за нивната лоша врска е дека тој ќе се обиде да го спаси бракот со заминување во Калифорнија каде Клуни сака да ја испроба својата моќ во политичките води.

George Clooney

Имено, пред една година, Нова идеја објави дека семејството Клуни планира да го напушти својот дом во Велика Британија за да може Џорџ да ја продолжи својата кариера во политиката во Калифорнија. Според тој медиум, бракот на Клуни е на разнишан терен веќе подолго време. Тие, наводно, се разделени од бурниот начин на живот и во моментов се борат да преживеат. Исто така, постојат индиции дека Џорџ сакал уште едно дете, а неговата сопруга не го поддржувала во таа желба.

amal i george clooney

Сега Џорџ сака да ја испроба среќата во политиката и да стане иден гувернер на Калифорнија. Покрај тоа, преселбата во Калифорнија за нив би бил последниот обид да се спаси нивниот брак, а принцот Хари и неговата сопруга Меган Марк, со кои, повторно, наводно, Клуни планира да соработува политички, беа воведени во целата приказна. Колку има вистина во целата приказна? Озборувачки полицаец тврди – малку и ништо. Имено, Клуни не зборуваше за можна кандидатура за гувернер на Калифорнија во последната година, а не страда ниту неговиот брак со Амал. Напротив, карантинот влијаеше позитивно на нив и семејството помина многу време заедно, за што неодамна зборуваше Клуни за магазинот „Тудеј“. „Не сфатив дека сакам да станам татко сè додека не ја најдов вистинската личност со која би ги воспитал децата“, рече тогаш актерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris