АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ИМА НОВА МОМЧЕ Актерка фатена со славниот пејач, ја поминале ноќта во неговата вила

27 септември, 2021
Screenshot 2021-09-27 160701

Холивудската дива и нејзиното ново момче поминаа два и пол часа во луксузен ресторан

Актерката Анџелина Џоли беше фатена со своето ново момче, пејачот Викенд, што ги шокираше сите.

Една од најпознатите актерки, Анџелина Џоли, веќе не ја крие романсата со пејачот Викенд, а веќе некое време кружат гласини за тоа. Неколку пати досега, беа фатени во романтични изданија на ноќно излегување во Лос Анџелес.

Познатата актерка и пејачот помина два и пол часа во приватен дел на луксузен семеен италијански ресторан во Санта Моника, популарен дел од Лос Анџелес. Сведочеа и сведоците кои ги виделе заедно. Според странските медиуми, ресторанот во кој имале романтичен состанок бил местото каде Анџелина и Викенд се сретнале за прв пат, што се случило на 20 -ти јуни.

Иако Анџелина се потруди да дојде на вечерата во осум навечер сама, не и пречеше да излезе од ресторанот со пејачот, а потоа да влезе во автомобилот. После тоа, отидоа до неговата вила, вредна повеќе од 70 милиони долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris