Анџелина Џоли оди на пластична операција за да му се одмазди на Бред!

21 јануари, 2021
profimedia-0265061050

Очаен потег…

Минатата година светските медиуми неколку пати пишуваа дека поранешните брачни другари, 57-годишниот Бред Пит и шестгодишната Џенифер Анистон, повторно биле заедно. Веста дека успеале доволно да ја „загреат“ старата романса досега не е официјално потврдена, но наводно помислата дека нејзиниот поранешен сопруг може да и се врати на поранешната сопруга, која ја остави за неа, толку ја полуде 45-годишната актерка Анџелина Џоли што решила да му се одмазди на Бред разубавувајќи го нејзиниот изглед со низа пластични операции и правејќи го да жали што ја изгубил. Барем така тврдеше магазинот NW во јануари минатата година, а порталот Gossip cop со временско заостанување ја погледна приказната и провери дали има вистина во неа.

Да потсетиме, NW напиша дека Анџелина, која се разведе од Бред пред четири години, потрошила 1,4 милиони долари на пластична хирургија откако ја слушнала веста во весникот дека Бред и Џенифер се повторно заедно. Џоли мрази што лицето на Џенифер изгледа толку свежо на 50 години. Тaa сака да ја надмине. Таа се обиде да го стори тоа на различни начини, но досега ништо не и ’успеа’, открил извор близок на актерката во тоа време. Тој рече дека Анџелина го освежила својот изглед со ботокс, пилинг на кожа, операција на нос и дотерување, но дека нејзините пријатели не се задоволни од тоа како изгледа сега, но се срамат да го признаат тоа.

Сега изгледа постаро и многу полошо од порано

“Анџелина сака да го има тој блед, етеричен изглед, но никој нема срце да и каже дека изгледа како да е болна. Всушност, таа сега изгледа постаро и многу полошо од порано” ,заклучи изворот, кој смета дека актерката добила мотивација да го смени својот изглед откако ги видел Бред и Џенифер топло да се поздравуваат и прегрнуваат на доделувањето на наградите „Златен глобус “, на кои не ни беше поканета. Gossip cop затоа потсетува дека Бред и Џенифер не биле заедно пред една година, а не се ниту денес, како што постојано посочуваат нивните портпароли.

Вистина, гласините за тоа можеби беа доволни за да ја охрабрат Анџелина на непотребна естетска корекција, сепак, на нејзините фотографии направени во текот на 2020 година, не може да се забележи значителна промена во нејзиниот изглед, освен дека станува се потенка, па оваа приказна дефинитивно е „не држи вода“. Покрај тоа, актерката има полни раце работа околу нејзината кариера и петте малолетни деца што ги споделува со Бред, 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14-годишната Шајло и 12-годишните близнаци Нокс и Вивиен. Таквата глупава „одмазда“ на нејзиниот поранешен сопруг веројатно беше последното нешто што и паднало на ум.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris