АУ! СВЕТСКАТА ЅВЕЗДА ЈА НАВРЕДИ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША! И стави ГРД збор преку лицето и ОБЈАВИ за СИТЕ да можат да видат

16 септември, 2021
jelena-karleusa_foto_srbijadanas_6_4

Вели дека српската пејачка ја копира.

Никита Драгун, највлијателната транс -инфлуенсерка и „прва“ транс поп -музичка sвезда, денес го објави својот провокативен и експлицитен спот и песна на својот профил на Инстаграм.

Иако на нашите простори не е многу позната, може да биде интересно што во еден дел од песната вели „Јас прва го носев ова“ и прикажува своја фотографија во фустан со светки, а потоа и фотографии од девојките кои наводно ја копирале. Меѓу тие девојки е и српската пејачка, Јелена Карлеуша.

За да биде работата уште попровокативна, таа напиша „dick“ на главата на Јелена, односно машкиот полов орган.

Jelena Karleuša

Сеуште не знаеме дали српската sвезда ќе се огласи по ова прашање. Некои од обожавателите на Карлеуша сметаат дека е погрешно оваа пејачка да ја навредува особено затоа што Јелена е позната како голем поборник за ЛГБТ правата.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris