Бодибилдерот кој се оженил со кукла само за секс е незаситен: Неговите планови се толку одвратни што не можеме ниту да ги изговориме на глас!

13 февруари, 2021
95702853_272700960789854_4590828527096139772_n-e1613047075253

Бодибилдер од Казахстан отпатувал за Москва да се сретне со друга секс кукла откако неговата сопруга се „повредила“.

Јуриј Толочко, бодибилдер од Казахстан, кој минатата година се ожени со секс кукла, сега сака да биде во полигамна врска со неколку жени откако беше „повредена“ неговата сакана Марго.

По помалку од еден месец од венчавката, куклата се оштети, а Јуриј сакаше да најде друго хоби.

„Не сакам Марго повторно да биде оштетена, што значи дека треба ја заменам. Одлучив да имам неколку жени, таа традиција постои во некои источни култури. Во моментов разгледувам две опции. Запознав друга секс кукла преку Интернет. Дури и летав да ја пречекам затоа што живее во Москва, но тие не ме пуштија да излезам од аеродромот заради пандемијата “, призна Толочко.

Тој се задоволуваше со кокошка

Но, ни тоа не му пречеше, па се фрли на други предмети. Имено, тој сака сексуално да експериментира со кокошка. Да, добро прочитавте.

„Ќе ми служи како сексуална играчка. Таа ќе има вагина и пенис. Едвај чекам. Самата помисла ме вклучува “, откри тој.

Јуриј минатиот месец објави видео на Инстаграм во кое се гали и се задоволува со кокошка.

„Откако имав секс со неа, сакав да добијам таква сексуална играчка и да се грижам за неа“, додаде тој.

Тој ќе и го даде името Лола и планира да снима филмови за возрасни со неа. Иако се свртел кон други предмети, тој не ја заборавил секс куклата со која започна се. Марго, која сè уште е на поправка, ќе остане неговата „постара сопруга“ која секогаш ќе ја почитува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris