Бред Пит беше маѓепсан од бунтовната ТВ sвезда – НЕЈЗИНАТА ТРАГИЧНА смрт му ги сруши сите соништа! (ФОТО/ВИДЕО)

18 септември, 2021
f206202ed86981ea3065aa124a86cee0b518562c

Холивудската ѕвезда Бред Пит наводно бил „вљубен“ во починатата ТВ sвезда Пола Јејтс, која почина пред 21 година од предозирање со дрога, на 41 година.

Бред Пит наводно бил „опседнат“ со покојниот модел и водителка Пола Јејтс и ѝ подарил прстен по „многу флертување“.


Платонска љубов

Се сметаше дека 57-годишната холивудска sвезда уживал во шаренолика личност на Пола и дека ја „обожавал“ откако се преселила во Лос Анџелес во 1995 година со нејзиното тогашно момче.


Поминаа 21 година откако Пола трагично почина од предозирање со дрога на 41 -годишна возраст. Откако Пола и Бред се запознале во Лос Анџелес, нејзиниот пријател и поранешен ПР, Гери Агар Фенел, изјавил за еден весник дека Бред ѝ дал подарок како знак на наклонетост.


Гери рече: „Пола рече дека Бред ѝ го подарил прстенот како„ знак на неговата заљубеност. Таа ми рече дека има многу флертување, а тој ѝ кажал дека ја обожува. Само се сеќавам дека Пола се кикотеше за нивното време поминато заедно“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris