Бред Пит многу го повреди ова – неговата наследничка му сврти грб?

12 февруари, 2021
283186_andja234567_f

Наследниците на „Бранџејн“ привлекуваат внимание каде и да се појават, и ретко кој од нивните потези останува незабележан. Деновиве, нивната трансродова ќерка Шајло, која се надева дека го смени името во Џон, се најде толку „мета“ на таблоидите.

Таа не застана тука, бидејќи, како што пренесуваат странските медиуми, 14-годишното момче го отстранило презимето Пит на својот Инстаграм профил.
Мирор наведува дека Шајло се крие под таен профил на Инстаграм. Со оглед на нејзината популарност и морето од лажни профили на оваа социјална мрежа, Шајло лесно се скри.

escort - Korsan taksi