БРЕД ПИТ НАЈДЕ УТЕХА ВО ЏЕНИФЕР: „Таа едноставно го сака“

1 април, 2021
Screenshot_60

Џенифер Анистон, 52-годишна холивудска актерка и поранешна сопруга на 57-годишниот Бред Пит, застана во своја одбрана во врска со тврдењата на Анџелина дека вербално злоупотребувал и злоупотребувал деца под дејство на алкохол. Откако 45-годишната Анџелина Џоли се закани дека ќе му ги предаде доказите на судот за да го добие старателството над нивните шест деца – посвоени 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захра и нивните биолошки деца , 14-годишната Шајло и 12-годишната близнаци Нокс и Вивиен. Бред Пит наводно се расипал целосно психички и сега наоѓа поддршка во неговата поранешна сопруга од која се разведе токму поради Џоли.

Jennifer Aniston

Бред, наводно, е целосно „уништен“, особено затоа што неговиот најстар син, 19-годишниот Медокс, сведочеше на суд против него и реши да не го користи Пит повеќе во неговото презиме, туку само Џоли, што пак неговата мајка не го одобрува. Сега списанието „Хит“ објави дека Бред се обратил на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон за поддршка во овие тешки моменти. ‘Веднаш штом обвинувањата за семејно насилство излегоа во јавноста, Џенифер веднаш го повика Бред затоа што сакаше да му соопшти дека е тука за него, без оглед на се. Таа му повтори дека ќе се појави на суд и ќе сведочи во негова корист ако треба. Бред беше уништен од последните обвинувања на Анџелина, па затоа зборовите на Џен за охрабрување и поддршка беа како лек на раните “, изјави неименуван извор.

brad pitt

Поради целиот случај, се чини дека Бред и Џенифер повторно се зближија. ‘Во моментов Бред е во превирања и тој е повреден од сè што се случува, но тој никогаш нема да ја заборави помошта и поддршката што му ја дава Џенифер. Таа дури му рече дека е сигурна дека ќе го стори истото за неа. Не станува збор за нивната врска или дека тие повторно ќе се смират, таа едноставно го сака Бред и сака да биде негова поддршка ’, заклучи изворот за Хит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris