Бред Пит стана моден дизајнер

10 април, 2021
pxl-aba-060120-27383964

Бред Пит има препознатлив елегантен, понеформален стил, а костумите со години се дел од неговиот израз.

Тој сега го носи Бриони, како и сите оние кои го сакаат името на Бред Пит во сопствената гардероба.


Бред дизајнираше помала колекција на облека што е направена според сите правила на врвна италијанска класика.


Новата колекција за Бриони се вика ‘BP Signature’ и се состои од парчиња што ги носеше самиот актер.


Меѓу нив има јакни, одела, лесни поло маици, палта и кадифена вечерна јакна.


Од боите, славниот Бред ги избра фините, чоколадо-кафеава и сива боја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris