Бремената Емили ја соблече облеката и се фотографираше: „Понекогаш се чувствувам како Вини Пу во човечка форма“.

5 февруари, 2021
емили

Американската манекенка Емили Ратајковски одбројува до породување. Имено, таа објави две нови фотографии од себе кои привлекоа внимание.

Имено, Емили се соблече гола во бањата, каде направи две селфиња и беше гола. И, бремениот стомак дојде до израз.

„Понекогаш се чувствувам како Вини Пу во човечка форма, други пати како божица на плодност со сочна позадина“, напишала Емили.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber