БРЕНА И БОБА ВЛОЖУВААТ МИЛИОНИ ВО НОВ БИЗНИС НА МАЛДИВИТЕ! Нивните услуги ќе ги користат само БОГАТИТЕ, настана општо лудило!

17 јануари, 2021
524411_lepa-brena-boba-zivojinovic_ls

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ започнуваат бизнис на Малдиви!

Пејачката и поранешниот спортист отпатувале на овој остров и таму им дошла идејата за нова работа. Имено, тие сакаат да купат неколку станови и да ги изнајмуваат бидејќи сезоната на Малдивите трае скоро цела година.

– Боба е човек кој размислува само за бизнис, дури и кога е на одмор. Тој веднаш сними две куќи на вода за продажба и ѝ рече на сопругата дека би било убаво да ги купи. Дури и не ја виде цената, а веќе испланира сè. Бидејќи се дружат со голем број на богати луѓе, тој е сигурен дека би имале многу клиенти од Балканот – вели извор близок до славната двојка.

Тој додава дека парот ги разгледал тие станови и дека многу им се допаѓаат:

– Тие се сретнаа со сопственикот на оние две куќи кои беа направени како бунгалови. Им рече дека има дополнителни станови на плажа, кои исто така планира да ги продаде. Боба навистина се загреа на идејата, но Брена е таа што негодува.

Според овој соговорник, пејачката не е сигурна дали им треба друг бизнис.

– Брена смета дека веќе имаат доволно компании и дека живеат убаво, додека Боба постојано размислува напред. Тој постојано вели дека треба да ги обезбедат внуците и правнуците кога веќе се во таква ситуација. Сега тој ја убедува Брена сепак да се зафати со бизнис, затоа што е сигурен дека тие можат да заработат добро, а честопати самите доаѓаат на Малдивите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber