Брена покажа како изгледа во костим за капење: “Премногу се опушти”

11 јануари, 2021
pjimage-2021-01-10t202431-215_ziwezZN

Таа сега објави фотографија на која позира во костим за капење, а судејќи според коментарите, на лицето нема ни тронка шминка. Но, некои следбеници сметаат дека пејачката не се однесува според годините.

Нема зима за Лепа Брена (60). Пејачката неодамна отпатува на Малдивите, а на социјалните мрежи често им покажува на обожавателите фотографии од луксузни патувања.

Без настапи со месеци, Брена реши да го искористи слободното време. Во текот на летото, таа ги посети Монако, Италија, Црна Гора и Хрватска, а сега е ред на една островска држава во Индискиот Океан, која многумина ја нарекуваат „рај на земјата“.

Таа сега објави фотографија на која позира во костим за капење, а судејќи според коментарите, на лицето нема ни тронка шминка. Но, некои следбеници сметаат дека пејачката не се однесува според годините.

Таа сега објави фотографија на која позира во костим за капење, а судејќи според коментарите, на лицето нема ни тронка шминка. Но, некои следбеници сметаат дека пејачката не се однесува според годините.

На почетокот на декември тие ја прославија 29-годишнината од бракот. На социјалните мрежи многу обожаватели и посакаа се најдобро во брачниот живот и да бидат придружени со здравје и среќа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris