Брус Вилис ИСФРЛЕН од продавница: Дали со оправдана причина?

15 јануари, 2021
de06bfc3282f51237c7e63a74d983ff47665e59b

Го замолија актерот да ја напушти продавницата

Брус Вилис доживеа голема непријатност кога го замолија да ја напушти продавницата во Лос Анџелес, бидејќи не ги почитуваше епидемиолошките мерки и не носеше маска.

Според странските медиуми, клиентите во продавницата се побуниле поради актерот, кој го виделе како купува во продавницата без маска. Тие веднаш ги предупредија вработените, кои побараа од него да ја напушти продавницата.

За време на пандемијата, славниот актер поголемиот дел од времето го минуваше со неговата поранешна сопруга Деми Мур и нивните деца, а подоцна му се придружија и неговата сегашна сопруга Ема Хеминг и нивните ќерки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber