Цeца е горда на својата сестра Лики! Ретко ја гледаме во јавност, а сега сме сигурни дека се како пресликани!

7 февруари, 2021
818681_ccc_ls

„Најдобрата сестра досега“, напиша Ражнатовиќ.

Откако поминаа неколку дена на Копаоник, Цеца Ражнатовиќ и нејзиното момче Богдан Срејовиќ отидоа во етно село во близина на Зрењанин, а нив ги придружуваше Лидија Оцокоjиќ.

Имено, Цеца сними дел од атмосферата од еден бар, каде ужива со своите најблиски. Иако нејзината сестра не сака да се експонира во јавноста, а ретко можеме да ја гледаме на социјалните мрежи, овој пат се приклучи на фолк sвездата, а заедно пееја и пред камера.

„Најдобрата сестра досега“, напиша Ражнатовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber