Цеца ги запозна Анастасија и Вељко со своето ново момче Богдан, а ОВА се деталите!

15 јануари, 2021
цеци

Цеца Ражнатовиќ веќе два месеци е во врска со угостителот Богдан Срејовиќ кој им го претстави на своите деца, Анастасија и Веjко Ражнатовиќ. Според „Блиц“, средбата се случила на новогодишната ноќ во семејната куќа Ражнатовиќ.

Цеца досега се обидуваше да го задржи својот емотивен живот максимално за себе, но откако беа фотографирани од папараците, сфатија дека веќе не можат да го кријат тоа. По неколку дена забава, Цеца на своето семејство му рекла дека има момче и за прв пат Вељко и Анастасија го запознале Богдан на новогодишната вечера што Цеца ја организирала во нејзиниот дом.

Таа одлучи да организира интимна вечера во најблискиот круг на луѓе, каде ќе ги запознае децата и членовите на семејството со момчето со кое стапи во врска еден месец порано. Анастасија и Вељко, како и другите членови, многу добро го прифатија Богдан и според првите реакции, навистина им се допадна новото момче на нивната мајка. Поради ова, пејачката беше многу среќна, бидејќи за неа беше многу важно да го прифатат Богдан, за да може целосно да ужива во својата љубов со него – рече изворот:

– Неколку дена откако се дружеа во вилата во Богдана, тие отпатуваа за Јахорина. Цеца, која не е позната како љубител на снег, реши да влезе во зимската магија со својот емотивен партнер без никакви проблеми. За секого беше чудно кога ја препознаа Цеца на планина во друштво на човек непознат за јавноста, а многу брзо во многу кругови се зборуваше дека Ражнатовиќ има ново момче. Откако поминаа незаборавни моменти заедно на планината, двајцата се вратија во Белград, каде ги дочекаа Божиќните празници. Интересно е и тоа што Богдан беше на полноќната литургија кога беше Цеца, но никој не можеше да го забележи тоа, бидејќи и двајцата беа на различни места. Затоа тие наскоро можеа да се честитаат едни на други во живо и на големиот христијански празник – рече изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber